कर्णाली प्रदेशका ७९ पालिकामध्ये ६० वटाको नतिजा सार्वजनिक भएको छ । जसमध्ये कर्णालीका तीन पालिकामा निर्विरोध नेतृत्व चयन भइसकेको थियो भने बाँकी ५७ वटा पालिकाको मतगणना सकिएसँगै नतिजा सार्वजनिक भएको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ । १९ पालिकाको भने मतगणना जारी छ ।
६० पालिकाको नतिजाअनुसार नेपाली कांग्रेस २५ पालिकाको नेतृत्वसहित पहिलो स्थानमा छ । दोस्रो स्थानमा रहेको नेकपा माओवादी केन्द्रले १८ पालिका जितेको छ भने नेकपा एमालेले ११ पालिकाको नेतृत्व हात पारेको छ । नेकपा एकीकृत समाजवादीले तीन पालिका जितेको छ । प्रदेशका तीन पालिकाको नेतृत्वमा स्वतन्त्र उम्मेदवारले जितेका छन् । बुधबार दिउँसो १ः०० बजेसम्मको नतिजा यस्तो छ :
कांग्रेसले जितेका पालिका
१ -खार्पुनाथ गाउँपालिका – कर्णबहादुर रावल
२ -कुमाख गाउँपालिका– मानबहादुर बुढाथोकी
३ -त्रिवेणी गाउँपालिका – खिमबहादुर रावत
४- भैरवी गाउँपालिका – रिताकुमारी शाही
५- कनकासुन्दरी गाउँपालिका – दामोदर आचार्य
६- महाबु गाउँपालिका – लक्ष्मण गुरुङ
७- ठूलोभेरी नगरपालिका – स्वर्णबहादुर बुढा
८- हिमा गाउँपालिका – लक्ष्मण शाही
९- तिलागुफा नगरपालिका– शंकरप्रसाद उपाध्याय
१०- मुगूम कार्मारोङ गाउँपालिका – छिरिङ क्याप्ने लामा
११- सिद्धकुमाख गाउँपालिका – भरत गिरी
१२- ठाटीकाँध गाउँपालिका– रक्षबहादुर शाह
१३- कुशे गाउँपालिका – हरिचन्द्र बस्नेत
१४- बाँफिकोट गाउँपालिका – जनककुमार बाँठामगर
१५- चामुण्डा विन्द्रासैनी नगरपालिका – गणेशकुमार शाही
१६- शारदा नगरपालिका – प्रकाश भण्डारी
१७- शिवालय गाउँपालिका – शेरबहादुर शाही
१८- पातारासी गाउँपालिका – पूर्णसिंह बोहोरा
१९- छायाँनाथ रारा नगरपालिका – विष्णुकुमार भाम
२०- पञ्चपुरी नगरपालिका – लालविर भण्डारी
२१- बराहताल गाउँपालिका –भीम बहादुर भण्डारी
२२- लेकबेशी नगरपालिका –उमेश कुमार पौडेल
२३- नरहरीनाथ गाउँपालिका – नगेन्द्रबहादुर विष्ट
२४- गुर्भाकोट नगरपालिका – हस्त पुन
२५- छेडागाड नगरपालिका – रत्नबहादुर खड्का
माओवादीले जितेका पालिका
१- जगदुल्ला गाउँपालिका – नारासिङ रोकाय
२- मुड्केचुला गाउँपालिका – दत्तबहादुर शाही
३- नौमुले गाउँपालिका – छविराम सुवेदी
४- ताँजाकोट गाउँपालिका – लालकेश जैसी
५- सानीभेरी गाउँपालिका – बिर्खबहादुर विष्ट
६- नाम्खा गाउँपालिका – प्रेमबहादुर लामा
७- पलाँता गाउँपालिका – विष्णुबहादुर रोकाया
८- भगवतिमाई गाउँपालिका९ – गणेश थापा
९- शुभकालिका गाउँपालिका– गोविन्दप्रसाद आचार्य
१०- सिमकोट गाउँपालिका – विजय भण्डारी
११- सिंजा गाउँपालिका – पूर्णप्रसाद धिताल
१२- नलगाड नगरपालिका – डम्बरबहादुर रावत
१३- बनगाड कुपिण्डे नगरपालिका – कर्णबहादुर बुढाथोकी
१४- त्रिवेणी गाउँपालिका – गणेशकुमार केसी
१५- महाबै गाउँपालिका – खेमबहादुर सिंह
१६- चौरजहारी नगरपालिका – पुष्प बादी
१७- आठबिसकोट नगरपालिका – रबि के।सी।
१८- दार्मा गाउँपालिका –निम बहादुर केसी
एमालेले जितेका पालिका
१- शेफोक्सुण्डो गाउँपालिका – धावा सम्डुङ गुरुङ(निर्विरोध)
२- गुराँस गाउँपालिका – टोपबहादुर बिसी
३- डुङ्गेश्वर गाउँपालिका– सुन्दरकुमार केसी
४- नारायण नगरपालिका – लोमन शर्मा
५- जुनीचाँदे गाउँपालिका – बेदबहादुर शाही
६- चिङ्गाड गाउँपालिका – बोधविक्रम जिसी
७- भेरी नगरपालिका – सिपी घर्ती
८- त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका – जुनचन्द्र रोकाय
९- कालिमाटी गाउँपालिका – दानबहादुर केसी
१०- छत्रेश्वरी गाउँपालिका – ओज बहादुर बुढाथोकी
११- आठविस नगरपालिका – तर्क बहादुर बडुवाल
एकीकृत समाजवादीले जितेका पालिका
१- काइके गाउँपालिका – अंगतकुमार राना ९निर्विरोध०
२- छार्काताङसोङ गाउँपालिका – सेनाङ गुरूङ ९निर्विरोध०
३- कपुरकोट गाउँपालिका– दुर्गा पुन
स्वतन्त्र उम्मेदवार
१- खाँडाचक्र नगरपालिका – कमलबहादुर शाही
२- सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका – मोहनबहादुर केसी
३- चन्दननाथ नगरपालिका – राजुसिंह कठायत